Regėjimo patikra


Regėjimo patikra – svarbus žingsnis, norint išvengti akių ligų ir mėgautis ryškiomis Jus supančiomis spalvomis.

Eagle Vision salonuose galite pasitikrinti savo regėjimą ir iškart užsisakyti specialiai Jums pritaikytus akinius.

Norint pasitikrinti regėjimą, prašome iš anksto užsiregistruoti. Tai galite padaryti paskambinę į Jums artimiausią Eagle Vision saloną.

Jūsų taip pat laukia malonus, paslaugus, kvalifikuotas aptarnavimas. Mūsų konsultantės Jums parinks akinių rėmelius, patars optikos mados, jūsų stiliaus ir įvaizdžio klausimais.

Ar žinote, kad?

Vokiečių kompanija „Zeiss“, plačiai žinoma ir dirbanti jau 160 metų daugiau nei 40-tyje pasaulio šalių, atliekanti tyrimus bei gaminanti pažangiausią optikos techniką, pristato i.Terminal® 2 – „Zeiss“ terminalą, kurio dėka akiniai gali būti pritaikyti asmeniškai jums! Kas drįstų suabejoti kompanija, kuria pasitiki NASA, Google Earth ir Nobelio premijų laureatai? Nepriekaištinga „Zeiss“ reputacija ir ilgametė darbo patirtis optikos srityje užtikrina geriausią kokybę, todėl „Eagle Vision“ renkasi „Zeiss“ technologijas, kurios padeda geriausiai patenkinti mūsų klientų poreikius.

Ar žinote, kaip akiniai buvo parenkami prieš atsirandant modernioms technologijoms? Buvo įprasta, kad specialistai rankiniu būdu matuodavo atstumą tarp akių ir akių vyzdžių, tačiau naujausiųjų technologijų dėka to daryti nebereikia. Dabar okulistai gali matuoti žymiai tiksliau, netgi 0,1 milimetro tikslumu. „Zeiss“ i.Terminal 2 suteikia visą būtiną informaciją, reikalingą norit pagaminti akinių lęšius pritaikytus būtent jums pagal individualias regos bei veido bruožų savybes.

Tinkamas centravimas (kuomet akinių lęšiai yra pritaikomi pagal akinių rėmelius) yra neabejotinai taip pat svarbu kaip ir receptas optimaliam regėjimui. Yra atsižvelgiama į nemažai faktorių, tokių kaip atstumas tarp akių ir akių vyzdžių, veido proporcijos, akinių rėmelių pakrypimas, ir netgi laikysena, tam kad akinių lęšiai būtų tinkamai priderinti. Tyrimai rodo, jog be šių parametrų, net iki 40% regėjimo aštrumo gali būti prarasta. Tai ypatingai svarbu progresiniams lęšiams, kuriems visos trys regėjimo zonos (žiūrint į tolį, vidutiniu nuotoliu ir iš arti) turi būti optimaliai pritaikytos jūsų nepriekaištingam regėjimui. Net 1 milimetro paklaida gali būti lemtinga jūsų regėjimo kokybei.

Taigi, kokią naudą gaunate jūs, rinkdamiesi akinius su „Zeiss“ terminalo pagalba?

Idealus atitikimas. Visų pirma, būsite tikri, kad pasirinkti akinių rėmeliai idealiai tinka jūsų veido formai bei bruožams. Juk akinių rėmeliai – tai investicija ne tik į jūsų įvaizdį, bet ir optimalų regėjimą.

Tik 60 sekundžių. Tik tiek laiko prireiks „Zeiss“ terminalui surinkti visus būtinus duomenis, kurie reikalingi akinių lęšių parinkimui. Tai geriausi rezultatai per trumpiausią laiką.

Nepriekaištingas tikslumas. Kadangi dėl matavimo paklaidų gali nukentėti net iki 40% jūsų regos aštrumo, matuodami su „Zeiss“ terminalu būsite įsitikinę, kad paklaida yra minimali. „Zeiss“ terminalas matuoja 0,1 milimetro tikslumu, užtikrindamas geriausius rezultatus optimaliam regėjimui.

Geriausi rezultatai. Jūsų akiniai bus sukurti specialiai jums, garantuodami greitą prisitaikymą bei aštrų regėjimą.

„Zeiss“ terminalus galite rasti „Eagle Vision“ salonuose Vilniuje PPC „Akropolis “ ir PC „Europa“, Kaune PPC „Akropolis“, Klaipėdoje PPC „Akropolis“ bei Šiauliuose PPC „Akropolis“. Mūsų specialistai „Zeiss“ terminalo pagalba padės jums išsirinkti akinius bei akinių lęšius, pritaikytus individualiai jums. Juk su „Zeiss“ terminalu tai taip greita, paparasta ir tikslu!

aparatas„Eagle Vision“ – mano akių ekspertas!