Akinių gamyba


Eagle Vision akinių gamybos meistrai aprūpinti aukštos kokybės aparatais, galinčiais išgauti aukščiausią kokybę ir pasiūlyti mūsų klientams tik profesionaliai išbaigtą gaminį. Puikią kokybę sąlygoja tai, kad akinių gamyba vykdoma modernioje aukštus technologinius reikalavimus atitinkančioje akinių gamybos laboratorijoje. Siekdami užtikrinti aukštos klasės teikiamų paslaugų standartą, Eagle Vision naudoja NIDEK technologijas.

NIDEK – tai preciziška aistra savo produkcijos tobulinimui nuo 1972m. NIDEK profesionalų komanda nenuilstamai ieško geriausių sprendimo būdų akių priežiūrai.

NIDEK siūlo platų spektrą aparatūros, skirtos ankstyvajai ligų diagnostikai ir gydymui bei itin kokybiškus elektroninius ir lazerinius prietaisus akinių lęšių gamybai. NIDEK, fokusuodamasis į dabartį, žiūri į ateitį. NIDEK – tai prestižas, kokybė, ilgaamžiškumas ir itin kruopštus tikslumas. Tai gamintojas, pelnęs visuotinį pripažinimą. Todėl Eagle Vision optikos salonų tinklas yra tikras, kad savo klientams teikia tik puikios kokybės gaminius. Eagle Vision – mano akių ekspertas!