Akiniai jūsų asmenybei


2015-10-12

Sutikus žmogų, pirmiausia dėmesį atkreipiame į jo veidą, dažniausiai – akis, būtent todėl taip svarbu tinkamai pasirinkti akinius, kurie ne tik puikiai atrodytų, padėtų jums geriau matyti, bet ir atspindėtų jūsų asmenybę. Akiniai – tai didelė dalis jūsų identiteto, todėl nesirinkite jų atmestinai. Akiniai jums gali suteikti žaismingumo, suteikti rimtuolio įvaizdį, atimti ar pridėti kelis metus prie jūsų tikrojo amžiaus. Turėdami keletą akinių rėmelių, galite keisti savo asmenybės įvaizdį priklausomai nuo nuotaikos ar situacijos. Pateiksime keletą asmenybių tipažų bei juos atitinkančių akinių modelius, galbūt tarp jų atrasite savo įvaizdį.

950

Ką jūsų akiniai byloja apie jūsų asmenybę?

Akiniai gali arba pabrėžti jūsų individualumą arba maskuoti tam tikrus asmenybės (o taip pat ir veido) bruožus. Svarbiausia – išsirinkti tokius akinių rėmelius, kurie derėtų su jūsų tapatybe ir atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Pirmiausia, pasak ekspertų, apsvarstykite skirtingus savo gyvenimo aspektus bei kam bus skirti jūsų naujieji akiniai. Kokia veikla užsiimate, koks jūsų aprangos stilius, kur praleidžiate daugiausia laiko? Kadangi neabejotinai turite daugiau nei vieną porą batų, kuriuos derinate esant skirtingam poreikiui, aplinkybėms bei aprangos kodui, idealu būtų turėti ir keletą porų akinių, kuriuos nešiotumėte atitinkamai.

Galbūt esate verslininkas, ar gamtos mylėtojas, galbūt super mama ar super tėtis, pensininkas, studentas ar menininkas? O greičiausiai, kaip ir dauguma žmonių, esate daugialypė asmenybė, turinti daugybę skirtingų veiklų, interesų bei būdo bruožo. Kad nepaklystumėte pasirinkimų platybėse, atsižvelkite į tai, ką ekspertai teigia apie stilių, spalvas, medžiagas bei dydžius įvairaus tipažo žmonėms.

 

Akiniai verslo aplinkos žmogui

Versle svarbu savo išvaizda skleisti savimi pasitikinčio bei patikimo žmogaus įvaizdį savo kolegoms bei partneriams. Šiuo atveju, geriausia likti prie konservatyvių akinių rėmelių formų bei spalvų. Savo profesionalumui akcentuoti, galite rinktis klasikines ovalo, kvadrato ar migdolo rėmelio formas. Spalvų gamoje gali vyrauti aukso, sidabro, ruda, pilka bei juoda spalvos. Plastikiniai rėmeliai anaiptol neturėtų būti ryškių spalvų ar neįprastų formų. Titano bei nerūdijančio plieno rėmeliai, taip pat kaip ir berėmiai akiniai – puikus pasirinkimas. Vyrams patariama rinktis konservatyvias spalvas, puikiai derančias prie kostiumo: sidabro, tamsiai pilką, rudą ar juodą. Tuo tarpu moterys verslo atstovės, gali puoštis šių spalvų akinių rėmeliais: rudos, aukso, sidabro, bordo ar juodos. Idealiai tinkantys akiniai puikiai užbaigs jūsų profesionalo įvaizdį, suteikdami pasitikėjimo.

 

Akinių rėmeliai, pabrėžiantys jūsų kūrybiškumą bei stiliaus pojūtį

Vienas iš būdų atskleisti savo kūrybiškąją pusę, puikiai jaučiančią madą – pasirinkti modernių formų, stambesnius akinių rėmelius iš plastiko. Daugelis modernių metalinių rėmelių taip pat gali būti kūrybiškas pasirinkimas. Šiais laikais masyvūs rėmeliai, o taip pat ir neįprastos spalvos, tokios kaip mėlyna, žalia ar purpurinė, byloja apie išskirtinę asmenybę. Daugiaspalviai, puošti gėlių ar gyvūnų raštais rėmeliai taip pat gali būti puikus meniškų žmonių pasirinkimas. Ekspertai taip pat rekomenduoja lazeriu pjaustytus ornamentinius akinių rėmelius, kurie atrodys tikrai nekasdieniškai ir labai šiuolaikiškai. Jūsų kūrybiškam įvaizdžiui puikai galėtų tikti vintažinis stilius: peržvelkite 70-ųjų, 80-ųjų metų madas, kuriose vyrauja dideli katės formos akinių rėmeliai, aviatoriaus akinių forma. Galbūt būtent tai galėtų būti jūsų asmenybę pabrėžiantis akcentas? Nebijokite eksperimentuoti, juk būtent todėl esate apdovanoti kūrybiniais sugebėjimais!

 

Šiandieną pristatėte patarimus verslo bei meno/mados žmonėms, o kitame tinklaraščio įraše pateiksime idėjų, kokius akinius vertėtų rinktis senjorams, studentams, nuolat skubančioms mamoms ir tėčiams bei aktyviems žmonėms. Laukite tęsinio!

Primename, jog profesionalus Eagle Vision personalas jums visuomet padės ir patars renkantis akinius. Lauksime jūsų!

 

Eagle Vision – mano akių ekspertas

 

< Grižti atgal