Akiniai jūsų asmenybei II


2015-10-20

Šiandieną pratęsime ansktesniame tinklaraščio įraše pradėtą vystyti temą apie akinių parinkimą pagal jūsų asmenybę. Jau ne kartą kalbėjome apie tai, kad akiniai turi būti parenkami ne tik pagal jūsų regėjimo ypatumus,  veido bruožus, aprangos, gyvenimo stilių, bet ir jūsų individualią asmenybę – pomėgius, užsiėmimus, įsitikinimus ir poreikius. Praėjusį kartą pristatėme, kokie akinių rėmeliai tiktų verslo bei meno atstovams, o šįkart pristatysime tokias asmenybių kategorijas: studentus, senjorus, nuolat skubančias mamas ir tėčius bei gamtos ir aktyvių promogų mylėtojus.

950

Akiniai moderniems senjorams

Nors jums seniai nebe 18-lika ir pretenduojate į pensininko pažymėjimą, senamadiški akiniai tikrai ne jums! Atsikratykite senų akinių, dengiančių pusę veido ir leiskite sau pasijusti lengvai ir jaunatviškai!

Juk visi nori jaustis ir atrodyti šiuolaikiškai ir jaunai, o tai paryškinti padės akinių rėmeliai, praskaidrinantys, atveriantys veidą, pavyzdžiui, vyrams puikiai tiks kvadratiniai, lengvai užapvalinti rėmeliai, o tuo tarpu moterys gali puoštis lengvais katės formos akinių rėmeliais.

Tam tikros spalvos taip pat gali suteikti jums jaunatviško įvaizdžio. Specialistai rekomenduoja tokias kaip bronzinė, tamsiai ruda, bordo, o moterims – švelnesni, blizgesni šių spalvų atspalviai. Blizgumas moters veidui suteikia gyvybiškumo. Venkite sidabro, juodos bei kitų tamsių spalvų, galinčių sendinti jūsų veidą.

 

Akiniai studentams

Nesvarbu, ką bestudijuotum: teisę, inžineriją, menus ar verslą, studijų metai skirti tam, kad atrastum ir puoselėtum savo individualumą.

Kol dar nepašventei savo gyvenimo monotoniškam ir konservatyviam ofiso gyvenimui, turi plačias galimybes išbandyti įvairias, akį rėžiančias ir patraukiančias formas bei spalvas. Neįprastos formos, ryškios spalvos, įdomios detalės – viskas galima ir prieinama, nes studento stilius nebūtinai turi viršyti studentiškas galimybes.

Galbūt susidomėsi moksliuko, ar retro stiliumi, o galbūt tavo dėmesį patrauks ir ant nosies tobulai nuguls modernūs įvairiaspalviai akiniai? Nebijok ieškoti savęs ir drąsiai keisk įvaizdį pagal nuotaiką, nes kada gi daugiau, jei ne studentaujant?

 

Super mamoms ir tėčiams

Visuomenėje vyruoja nuostata, jog namuose vaikus auginančios mamos (ar tėčiai) rūpintis savo išvaizda ar mada neturi laiko. Tiesa, laisvo laiko jie tikrai turi labai mažai, tačiau tai nėra pretekstas nesirūpinti savimi.

Pasirinkę tradicinę, stilingą akinių rėmelių formą, tikrai neprašausite pro šalį. Jums puikiai tiks ovalūs, užapvalinti kvadratiniai ar švelnių katės akių formų akiniai, kurie ne tik gražiai atrodo, bet ir yra itin praktiški.

Priklausomai nuo individualaus stiliaus, galite pasirinkti madingomis detalėmis, pavyzdžiui dekoratyviniais metalo papuošimais, brangakmenių inkurstacijomis ar gerai žinomais prekiniais ženklais puoštus akinių rėmelius.

Galite rinktis įdomius spalvinius sprendimus, tokius kaip violetinės, tamsiai raudonos, švelniai žalios ar juodos, kurie tikrai neleis jums atrodyti nuobodžiai.

 

Akiniai aktyvistams

Dauguma gyvename dvigubą gyvenimą – nuo 9 iki 5, kuomet esame rimti ir atsakingi darbuotojai, bei laisvalaikiu ir savaitgaliais, kai esame aktyvūs ir mėgaujamės patinkančia veikla.

Taip, kaip suknelė ar bateliai nėra tinkamas pasirinkimas einant į sporto klubą, jūsų „darbo“ akiniai gali visiškai neatitikti laisvalaikio „aprangos kodo“.

Jūsų komfortui, patogumui bei saugumui, savaitgalio nuotykiams rinkitės sportinio stiliaus akinius, saulės akinius ar bent jau sportiškiau atrodantį, lengvesnį, patogų akinių rėmelį. Tai ypač patartina, jei jūsų mėgiama veikla aktyvi ir atliekama gamtoje.

Sportiški akiniai gali būti ryškių spalvų, su moderniomis metalo ir plastiko kombinacijomis. Aktyvistai rinkdamiesi akinius turėtų daug dėmesio skirti akinių lęšiams, kurie turėtų būti poliarizuoti, kad sumažintų saulės spindulių atspindžius .

 

Tikimės, jog šie patarimai padės atrasti, kokie akiniai labiausiai tinka jūsų asmenybei. Žinoma, idealiausiu atveju patariama turėti bent keletą skirtingų stilių akinių rėmelių skirtingoms progoms, tačiau jei tokios galimybės neturite, rinkitės tai, kas geriausiai atspindi jūsų individualumą.

Pasirinkti akinius jums mielai padės profesionalus Eagle Vision kolektyvas. Lauksime jūsų!

< Grižti atgal